VARIO TV

Najúžasnejšia televízia na trhu, ktorá ponúka viac ako 130 tv staníc, digitálne funkcie "zastav, pretoč, spusti znovu," ARCHÍV najpozeranejších TV kanálov, nahrávanie a ešte oveľa viac za cenu, ktorá sa oplatí.

Na výber z množstva tématických balíčkov. Obľúbené seriály, filmy už nikdy nezmeškáte. Najnovšie filmy na HBO, Cinemax, Filmboxe či športové kanály u Vás v obývačke. Nezabúdame ani na miestnu Redutu.

VARIO TV základ

Jednotka HD
Dvojka HD
Trojka HD
CT1 HD
CT2 HD
Barrandov News
ČT24 HD
Senzi HD
Šlágr 2
TV Reduta

TV Lux HD
TV Noe
TV Raj HD
Sky News
English Club TV
CE TV
Life TV HD
TA3 HD
3 sat
Das Erste HD

BBC World News
CNBC Europe
CNN
CNL
Tagesschau24
Kika HD
Deutsche Welle
ZDF HD
ORF 1
ORF 2
Magyar TV1 HD
Magyar TV2 HD
France 24HD en
France 24HD fr
Rai Uno
Rai Due
Rai Tre
Rai News 24
Duna
Duna World

Duna
Duna World
TVP Info HD
TVP 1 HD
TVP 2 HD
TVP 3 Krakow
TVP Historia
TVP Kultura
TVP Sport HD
Polsat

TV8 HD
TV Severka
Košice:Dnes
1TVRUS Europe
ROSSYA24
TV Romana
+ rádiá

Balíčky VARIO TV

Doplnkové balíky si môžete aktivovať a deaktivovať z pohodlia vášho domova. Po aktivácii balíka je fixná viazanosť využívania balíka 30 dní. Po uplynutí tejto doby je možné balík deaktivovať.

VARIO v skratke

Videomanuál - ovládanie našej VARIO TV

NOVÉ ROZHRANIE VARIO TV - Prepnite si nové rozhranie našej televízie.

Užívateľské rozhranie je systém, ktorý vidíte na obrazovke TV a pomocou ktorého ovládate všetky dostupné funkcie digitálnej televízie.

Pre prepnutie na nové rozhranie stlačte MENU na diaľkovom ovládači k Vášmu Set-top boxu. Zobrazí sa hlavná ponuka. Prejdite do časti “Nastavenia”. Vyberte položku “Prepnúť verziu portálu“.

Právo na zmenu cien a skladby a počtu televíznych kanálov vyhradené. Ceny sú uvedené v EUR a platné od 2. 10. 2020. V platnosti Všeobecné podmienky pre poskytovanie verejnej elektronickej komunikačnej služby, Tarifa a zmluvne dohodnuté ceny a podmienky. Prevádzkovateľ retransmisie pre službu IPTV zabezpečuje DSI DATA s.r.o.