RUPKKI je team

Sme skupina ľudí pracujúca pre Vás. Sme lokálna firma, ktorá sa stará o Vaše denné potreby v digitálnom svete. Sme jednotka na spišskonovoveskom trhu.
Našou najlepšou reklamou je Váš sused, ktorý má RUPKKI Internet alebo televíziu.

Pre ľudí

Patríme k tým firmám, ktoré časť svojich schopností, času a finančných zdrojov využíva aj mimo hlavnú činnosť, ktorou sú telekomunikačné služby, najmä poskytovanie Internetu a digitálnej televízie na Spiši. Podporujeme rôzne projekty, s ktorými sa môžete stretnúť počas celého roka. Každý človek, ktorý sa stane našim zákazníkom, sa podieľa na ich podpore. Na niekoľkých verejných miestach v Spišskej Novej Vsi či Smižanoch môžete surfovať na Internete cez RUPKKI Free Hot Spot zadarmo, alebo sa prostredníctvom mobilnej Free Wifi Zóny naživo podeliť s priateľmi o zážitok na Kobuľa feste, Smižianskych folklórnych slávnostiach, či vidieť ako sa postupne obnovuje Ďurkovec. Aj toto je RUPKKI.

Mobilná Free Wifi Zóna

Na rôznych kultúrnych akciách sa môžete pripojiť na RUPKKI Mobilný Free Hot Spot.  

KOBUĽA FEST
Smižianske folklórne slávnosti
PRÍRODNÁ HVEZDÁREŇ na Ďurkovci
Tomášovský beh
Slovenský pohár v zimnom plávaní
Deň rodiny v Smižanoch

Ďurkovec

Upratujeme, kosíme, prestavujeme. Výnimočná lokalita, ktorá si zaslúži oživenie. Pustili sme sa do prestavby rekreačného strediska, aby ste sa o nejaký čas mohli prechádzať v krásnej a čistej prírode, usporiadať narodeninovú oslavu s celou rodinou v jednej z chát či večer si sadnúť s priateľmi a vychutnať si výhľad na Tatry z terasy novej Recepcie.

V spolupráci s o.z. Verbum Bonum môžete na každoročnej akcii objavovať krásy a záhady hviezdnej oblohy prostredníctvom astronomických teleskopov a nechať sa zabávať pestrým programom.

Nabite sa na Ďurkovci

 

Načerpajte energiu pre seba a svoje auto v krásnom prostredí Ďurkovca. Vybudovali sme pre fanúšikov ekomobility nabíjaciu stanicu pre elektroautá. Časom pribudne ďalšia, vrátane nabíjania pre elektrobicykle. Podarilo sa nám to aj vďaka výzve  11378/2020-4210-52028 – Podpora budovania verejne prístupných elektrických nabíjacích staníc a troche papierovania. Výsledkom je nabíjacia stanica s maximálnym výkonom 2 x 22 kW.
Nabíjacia stanica typu AC, konektory typ 2 v počte 2 kusy pre dve autá.

Technológie a modernizácia

RUPKKI má najmodernejšiu sieť na Spiši. Ako jedna z prvých firiem na Slovensku sme pripojili zákazníkov prostredníctvom LTE technológie. Samozrejmosťou je optická sieť, ktorá sa každým rokom rozširuje do nových lokalít, tak ako televízia VARIO TV s digitálnymi funciami a ARCHÍVOM. 

Používame zelené technológie na pripojenie odľahlých miest, pretože aj tam chcú ľudia surfovať cez našu neobmedzenú sieť.

Free Wifi Hot Spot

ZADARMO sa na Internet pripojte prostredníctvom Wifi Hot Spotov v týchto lokalitách:

Spišská Nová Ves

Panoráma
Štúrovo nábrežie 10
Letná ulica
(v okolí Ev. fary, O2…)

Smižany

Námestie M. Pajdušáka

Spišské Tomášovce

Ďurkovec (parkovisko pri Recepcii)

Slovenský raj

Kláštorisko