VARIO TV & internet

Majte všetko pod jednou strechou.

Klasik & VARIO TV

Príklad: Koľko bude môj mesačný poplatok ak chcem 1ks Vario TV alebo 2ks Vario TV?

Ako zákazník máte na výber: 1 set-top-box v bezplatnom prenájme alebo 1 prístup do aplikácie pre smart TV. Váš mesačný poplatok bude teda pri 1 Vario TV 20,84€ s DPH/mesiac. 

Ak máte záujem o ďalšiu TV máte opäť na výber – set-top-box alebo dodatočný prístup do aplikácie pre smart TV. Set-top-box si však musíte zakúpiť – 90€. Váš mesačný poplatok bude v oboch prípadoch pri 2 Vario TV 22,84€ s DPH/mesiac. Tento poplatok pozostáva z ceny za paušál internetu KLASIK, základnej ponuky Vario TV a 2 extra prístupy do aplikácie, ktoré sú spoplatnené sumou 2€ mesačne s DPH. Maximálny zážitok zo sledovania VARIO TV garantujeme pri použití set-top-boxu.

Power & VARIO TV

Príklad: Koľko bude môj mesačný poplatok ak chcem 1ks Vario TV alebo 2ks Vario TV?

Ako zákazník máte na výber: 1 set-top-box v bezplatnom prenájme alebo 1 prístup do aplikácie pre smart TV. Váš mesačný poplatok bude teda pri 1 Vario TV 22,84€ s DPH/mesiac. 

Ak máte záujem o ďalšiu TV máte opäť na výber – set-top-box alebo dodatočný prístup do aplikácie pre smart TV. Set-top-box si však musíte zakúpiť – 90€. Váš mesačný poplatok bude v oboch prípadoch pri 2 Vario TV 24,84€ s DPH/mesiac. Tento poplatok pozostáva z ceny za paušál internetu POWER, základnej ponuky Vario TV a 2 extra prístupy do aplikácie, ktoré sú spoplatnené sumou 2€ mesačne s DPH. 

Maximálny zážitok zo sledovania VARIO TV garantujeme pri použití set-top-boxu.

Gigo & VARIO TV

Príklad: Koľko bude môj mesačný poplatok ak chcem 1ks Vario TV alebo 2ks Vario TV?

Ako zákazník máte na výber: 1 set-top-box v bezplatnom prenájme alebo 1 prístup do aplikácie pre smart TV. Váš mesačný poplatok bude teda pri 1 Vario TV 27,59€ s DPH/mesiac. 

Ak máte záujem o ďalšiu TV máte opäť na výber – set-top-box alebo dodatočný prístup do aplikácie pre smart TV. Set-top-box si však musíte zakúpiť – 90€. Váš mesačný poplatok bude v oboch prípadoch pri 2 Vario TV 29,59€ s DPH/mesiac. Tento poplatok pozostáva z ceny za paušál internetu GIGO, základnej ponuky Vario TV a 2 extra prístupy do aplikácie, ktoré sú spoplatnené sumou 2€ mesačne s DPH.

Pri gigovej prípojke je potrebné okrem Wi-fi routra v domácnosti umiestniť aj Gigový switch v prípade, že je na sledovanie VARIO TV využitý set-top-box. Náklady na gigový switch znáša zákazník. V prípade použitia aplikácie nutnosť zakúpenia gigového switchu odpadá. Maximálny zážitok zo sledovania VARIO TV garantujeme pri použití set-top-boxu.

Právo na zmenu cien a skladby a počtu televíznych kanálov vyhradené. Ceny sú uvedené v EUR a platné od 15. 4. 2024. V platnosti Všeobecné podmienky pre poskytovanie verejnej elektronickej komunikačnej služby, Tarifa a zmluvne dohodnuté ceny a podmienky. Prevádzkovateľ retransmisie pre službu IPTV zabezpečuje  Nej.cz s.r.o., so sídlom 3. Kaplanova 2252/8, 148 00 Praha 4.

Zavoláme Vám?

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

* Povinné údaje
** Kontaktovať Vás budeme počas pracovnej doby od 08:00 - 17:00