Televízia

Sledujte z pohodlia domova vo vysokom rozlíšení televízne kanály, ktoré máte radi.
ZADARMO k dispozícii ARCHÍV tv kanálov a digitálne funkcie najhraj, zastav, pretoč, spusti znovu. Obľúbené seriály, filmy už nikdy nezmeškáte. Najnovšie filmy na HBO, Cinemax či Filmboxe u Vás v obývačke. Toto dokáže VARIO TV.

Alebo zvoľte lacnú alternatívu ANTÉNA TV nabitú kanálmi, ktoré sa oplatí sledovať.

VARIO TV

digitálna televízia IPTV

ANTÉNA TV

terestriálne vysielanie cez anténu
na spši

TV ARCHÍV

ARCHÍV tv programov Vám dáva možnosť pozrieť si ich spätne až 14 dní. Archivujeme pre Vás všetky slovenské, české kanály, tak ako aj množstvo tých najpozeranejších staníc.

30 dňové nahrávanie

Ak si nahráte svoj obľúbený seriál, budete ho mať k dispozícii až 30 dní. Počas tohto času sa k svojím nahrávkam môžete vrátiť toľkokrát, koľko len chcete. Máte obľúbenú scénu z filmu? Prehrajte si ju aj 1000x!

až 18 hodín nahrávok

Filmy, seriály, relácie. Máte k dispozícii 18 hodín úložného priestoru, ktorý môžete zaplniť podľa svojho vkusu.

Zastav, pretoč, spusti znovu

Toto sú najpoužívanejšie digitálne funcie k VARIO TV. Sledujete televíznu debatu a neveríte tomu, čo hovoria? Pustite si to znovu, alebo pretočte dozadu. Zazvoní niekto pri dverách a Vy sledujte s napätím tú najdôležitejšiu scénu. Nevadí, zastavte vysielanie.

Ak na svojom televíznom prijímači naladíte kanál číslo 46 a 51, naladíte Anténa TV od RUPKKI. Skvelá voľba televíznych staníc namixovaná podľa Vašich preferencií.

Najjednoduchší spôsob prijímania tv signálu. Ak máte moderný televízny prijímač, stačí Vám CAM modul a dekódovacia karta. Je to tak jednoduché.